Tüm Dünya Etkilendi: KORONA!

Tüm dünyayı ve ülkemizi yakından etkileyen korona virüsü hakkında bugün Cumhurbaşkanlığı Sözcümüz İbrahim KALIN çok önemli açıklamalarda bulundu. Dünya geneli bir dizi önlemler alınmış olsa da ülkemizde alınacak tedbirler daha büyük önem arz etmektedir. Durum böyle olunca Cumhurbaşkanımız ve kabinesinin bugün ki yapmış olduğu 5 saatlik bir toplantının sonucunda bir dizi virüse karşı önlemler alındığına […]

 Tüm Dünya Etkilendi: KORONA!

12.03.2020 - 17:47

Güncelleme : 12.03.2020 - 17:50

Tüm dünyayı ve ülkemizi yakından etkileyen korona virüsü hakkında bugün Cumhurbaşkanlığı Sözcümüz İbrahim KALIN çok önemli açıklamalarda bulundu. Dünya geneli bir dizi önlemler alınmış olsa da ülkemizde alınacak tedbirler daha büyük önem arz etmektedir. Durum böyle olunca Cumhurbaşkanımız ve kabinesinin bugün ki yapmış olduğu 5 saatlik bir toplantının sonucunda bir dizi virüse karşı önlemler alındığına dair önemli açıklamalarda bulundu!

Alınan Önlemler Nelerdir?

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim KALIN ilk ve orta ve liselerin tatil edildiğini ilerleyen dönemde ise uzaktan eğitim şeklinde bir çalışmanın olabileceğini duyurdu.

Bunun yanı sıra, spor müsabakalarında seyircisiz oynanması yönünde bir gelişme olduğunu da bizlerle paylaştı. Ayrıca üniversitelerinde bugün itibari ile 3 hafta boyunca tatil edildiğini duyurmuş oldu. Alınan bu kararlar gerçekten önemli ve doğru adımlar olduğunu Sağlık Personeli Analiz olarak da bizler her zaman Sağlık Bakanlığımızın ve yapılacak çalışmalarda her zaman destekçileri olduğumuzu yeni çıkacak olan bilgi ve gelişmelerde sizleri web sitemiz ve YouTube kanalımız üzerinden bilgilendireceğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın