Sonuçlar Açıklandı Şimdi Ne Olacak 2020/4

Sağlık bakanlığı 2020/4 sözleşmeli personel alımına dair sonuçlarını ösym nin web adresi üzerinden açıkladığını öğrenmiş olduk. Şimdi ataması yapılan sağlık personellerinin izlemesi gereken önemli prosedür ve yollar neler olduğuna dair bilgileri sizler için Sağlık Personeli Analiz YouTube kanalımızda detaylı bir şekilde ele aldık. Sizlerde BURADAN videoya ulaşabilir ataması yapılan sağlıkçı meslektaşlarımızın bundan sonra nasıl bir […]

 Sonuçlar Açıklandı Şimdi Ne Olacak 2020/4

03.03.2020 - 7:35

Güncelleme : 03.03.2020 - 7:35

Sağlık bakanlığı 2020/4 sözleşmeli personel alımına dair sonuçlarını ösym nin web adresi üzerinden açıkladığını öğrenmiş olduk. Şimdi ataması yapılan sağlık personellerinin izlemesi gereken önemli prosedür ve yollar neler olduğuna dair bilgileri sizler için Sağlık Personeli Analiz YouTube kanalımızda detaylı bir şekilde ele aldık.

Sizlerde BURADAN videoya ulaşabilir ataması yapılan sağlıkçı meslektaşlarımızın bundan sonra nasıl bir yol izlemesi gerektiği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca konu hakkında sorularınız var ise yorum kısmına belirtebilir, görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Son olarak ataması yapılan meslektaşlarımıza görevlerinde başarılar ile dolu bir meslek hayatı geçirmelerini tavsiye ederiz.

Puan Bazlı Sıralamalar Nasıl?

Sağlık bakanlığı 2020/4 sözleşmeli personel alımında birçok sağlık alanında hizmet veren çeşitli bölümlerde alımlarını gerçekleştirdi. Bu atamada bazı bölümler yüksek puan ile kapatırken bazı bölümlerde ortalama bir puan ile kapattı. Sizlerinde bu konu hakkında detaylı bir bilgisi olabilmesi adına oluşturduğumuz tablo aşağıda yer almaktadır. Buradan bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın