Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Birçok sağlıkçının beklediği haber yayınlandı ve tercihlerin bitmesine bir gün kaldı. Durum böyle olunca bizde Sağlık Personeli Analiz olarak tercih verirken dikkat edilmesi gerekenler ve sapmalar hakkında sizler için bir YouTube videosu oluşturduk. Sizlerde youtube kanalımızı ziyaret ederek son yayınladığımız videodan detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirisiniz. Hangi Bölümlerden Alınıyor? 3 bin 762’si hemşire, bin […]

 Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

19.02.2020 - 6:13

Güncelleme : 24.02.2020 - 19:48

Birçok sağlıkçının beklediği haber yayınlandı ve tercihlerin bitmesine bir gün kaldı. Durum böyle olunca bizde Sağlık Personeli Analiz olarak tercih verirken dikkat edilmesi gerekenler ve sapmalar hakkında sizler için bir YouTube videosu oluşturduk. Sizlerde youtube kanalımızı ziyaret ederek son yayınladığımız videodan detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirisiniz.

Hangi Bölümlerden Alınıyor?

3 bin 762’si hemşire, bin 91’i ebe ve 3 bin 476’sı sağlık teknisyeni-sağlık teknikeri olmak üzere psikolog, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, tıbbi dökümantasyon ve sekreter alımları bu alım içinde tercih verebileceğiniz bölümler arasında yayınlamaktadır.

Sizlerde eğer bu bölüm mezunu ve sıralamanıza göre kazanma şansınız var ise lütfen tercih yapmayı unutmayınız.Bu konu hakkında sorularınız var ise yorum kısmına belirtebilirsiniz. Sorularınız genel yoğunluğa göre en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın