Sağlık Bakanlığı 32 Bin Personel Alımına Çıkacak!

Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA’nın yaptığı son açıklamasına göre 32 bin sağlık personeli alımı yapılacağına dair açıklama yaptı. Bu alım son zamanlarda başa çıkmaya çalıştığımız virüs ve salgın hastalıklar nedeniyle Sağlık bakanlığımıza taze kan katarak çalışanlarımıza bir nevi yardımcı olacaklarını düşünüyoruz. Yapılan açıklamaya da bakıldığında bu 32 bin lik sağlık personeli alımının içerisinde işçi alımı dahil […]

 Sağlık Bakanlığı 32 Bin Personel Alımına Çıkacak!

23.03.2020 - 17:05

Güncelleme : 23.03.2020 - 17:05

Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA’nın yaptığı son açıklamasına göre 32 bin sağlık personeli alımı yapılacağına dair açıklama yaptı. Bu alım son zamanlarda başa çıkmaya çalıştığımız virüs ve salgın hastalıklar nedeniyle Sağlık bakanlığımıza taze kan katarak çalışanlarımıza bir nevi yardımcı olacaklarını düşünüyoruz.

Yapılan açıklamaya da bakıldığında bu 32 bin lik sağlık personeli alımının içerisinde işçi alımı dahil olup olmadığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konu hakkında çeşitli sayfa veya kişiler tarafından birçok açıklama şuan yapılabilir. Bunun temel amacı popülarite sağlamak veya takipçi kasmaktır.

Gerek sosyal medya üzerinden gerekse mail yoluyla bizimle iletişime geçen çok değerli sağlıkçı meslektaşlarımızın bu konu hakkında net ve doğru bilgiye ulaşması için gerekli olan merci Sağlık Bakanlığımızdır. Bu konuda yapılacak olan açıklama ve yeni gelişmeleri Sağlık Personeli Analiz olarak sizlerle anında paylaşacağımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın