Koronavirüsten Korunma Yöntemleri

Dünyayı son zamanlarda kasıp kavuran haberlerden biriside koronavirüsüdür. Korona virüsü önce Çinin vuhan kentinden daha sonra diğer ülkelerde son olarak ise İran da baş göstermeye başladı ve birçok can ve maddi kayıplara neden olmaktadır. İran da böyle bir durum olunca ülkemiz İranla olan hava ve kara sınır kapılarını kapattığını ancak İran da kalan Türk vatandaşları […]

 Koronavirüsten Korunma Yöntemleri

25.02.2020 - 10:15

Güncelleme : 25.02.2020 - 10:16

Dünyayı son zamanlarda kasıp kavuran haberlerden biriside koronavirüsüdür. Korona virüsü önce Çinin vuhan kentinden daha sonra diğer ülkelerde son olarak ise İran da baş göstermeye başladı ve birçok can ve maddi kayıplara neden olmaktadır. İran da böyle bir durum olunca ülkemiz İranla olan hava ve kara sınır kapılarını kapattığını ancak İran da kalan Türk vatandaşları için geçişin kontrollü bir şekilde yapılacağını söyledi.

Herkesin çekinmiş olduğunu korona virüsünden ülkemizde bulunan vatandaşların etkilenmemesi adına bir dizi korunma yöntemleri paylaşılmıştır.

Korunma Yöntemleri!

1- Bağışıklığı kuvvetlendirmenin bitkisel çaylardan geçtiğini belirten Buyrukçu; “Ekinezya ve kuşburnunu karıştırarak elde edeceğimiz çay ile bağışıklığımıza destek olabiliriz

2- Maske takarak, ellerimizi ve yüzümüzü düzenli bir şekilde yıkamalıyız.

3- Her gün 3mg c vitamini ve 40 gr çinko alınması da bağışıklığınızı kuvvetlendirecek diğer bir yöntem olarak adlandırabiliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın