Korona Virüsünde Yeni Veriler

Sağlık bakanı Fahrettin KOCA her gün korona virüsü ile ilgili ülkemiz genelinde yeni verileri dün akşam itibari ile açıkladı. Yeni yayınlanan verilere göre, 61 yaşında erkek bir hastamızı kaybetmiş bulunmaktayız. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu bir kez daha göstermektedir. Tanı koyup, tedavisine başlanılan 93 yeni vakamız bulunmaktadır. Hasta sayısı ise 191 e ulaşmıştır. […]

 Korona Virüsünde Yeni Veriler

19.03.2020 - 9:53

Güncelleme : 19.03.2020 - 9:53

Sağlık bakanı Fahrettin KOCA her gün korona virüsü ile ilgili ülkemiz genelinde yeni verileri dün akşam itibari ile açıkladı. Yeni yayınlanan verilere göre, 61 yaşında erkek bir hastamızı kaybetmiş bulunmaktayız. Bugün sonuçlanan testler, tedbirlerin çok zorunlu olduğunu bir kez daha göstermektedir.

Tanı koyup, tedavisine başlanılan 93 yeni vakamız bulunmaktadır. Hasta sayısı ise 191 e ulaşmıştır. Riskin önünü kesmek tüm vatandaşlarımızın elinde olduğunu, temizliğimize son derece büyük bir önem vererek yerine getirmemiz gerektiğini bir kez daha söylüyoruz.

Tüm vatandaşlarımızın bu konuda ivedilikle gerek kalmadıkça dışarı çıkmayıp gerekli tedbirleri alması bu virüsü yenmemizde büyük önem arz edecektir.

Kaynak: Kurum Haberi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın