2020/4 Tercih Sonuçları Açıklandı!

Sağlık bakanlığı 2020/4 tercih sonuçları açıklandı. Sağlık bakanlığının sözleşmeli personel alımında sonuçlar şuan itibariyle açıklanmıştır. Sınava giren sağlık personelleri sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numara ve şifreleri ile birlikte girdiklerinde herhangi bir pozisyona yerleştirilip yerleştirilmediklerini kontrol edebilirler. Kazanan sağlık personeli arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diler sağlık personeli analiz olarak her zaman tüm sağlıkçı meslektaşlarımızın sonuna kadar yanında […]

 2020/4 Tercih Sonuçları Açıklandı!

03.03.2020 - 7:25

Güncelleme : 03.03.2020 - 7:25

Sağlık bakanlığı 2020/4 tercih sonuçları açıklandı. Sağlık bakanlığının sözleşmeli personel alımında sonuçlar şuan itibariyle açıklanmıştır. Sınava giren sağlık personelleri sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numara ve şifreleri ile birlikte girdiklerinde herhangi bir pozisyona yerleştirilip yerleştirilmediklerini kontrol edebilirler.

Kazanan sağlık personeli arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diler sağlık personeli analiz olarak her zaman tüm sağlıkçı meslektaşlarımızın sonuna kadar yanında olduklarımızı bildirmek isteriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın