2020/4 Evrak Teslim Bugün Başlıyor!

Sağlık bakanlığı Şubat atamasında atanan 8.844 sözleşmeli sağlık personelinin göreve başlama işlemleri bugün başladı. YHGM’nin ilgili duyurusuna göre son evrak tesli tarihi 6 Nisan olduğunu belirtti. 6 Nisan mesai bitimine kadar mazeretli olanların evraklarını kesinlikle belgelendirmesi gerektiği de vurgulandı. Zamanında evrak teslimi yapılmadığı taktirde kazanılan atama hakkının kaybedileceği uyarısında bulunuldu. Sağlık Personeli Analiz olarak, şubat […]

 2020/4 Evrak Teslim Bugün Başlıyor!

18.03.2020 - 10:29

Güncelleme : 18.03.2020 - 10:29

Sağlık bakanlığı Şubat atamasında atanan 8.844 sözleşmeli sağlık personelinin göreve başlama işlemleri bugün başladı. YHGM’nin ilgili duyurusuna göre son evrak tesli tarihi 6 Nisan olduğunu belirtti. 6 Nisan mesai bitimine kadar mazeretli olanların evraklarını kesinlikle belgelendirmesi gerektiği de vurgulandı. Zamanında evrak teslimi yapılmadığı taktirde kazanılan atama hakkının kaybedileceği uyarısında bulunuldu.

Sağlık Personeli Analiz olarak, şubat atamasında sözleşmeli olarak başlayacak sağlık personellerinin en kısa sürede evraklarının teslimi yaparak, görevlerine başlamaları son dönemde yaşadığımız sıkıntılara bir derecede sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi adına büyük önem arz ettiğini de söylemeden geçemeyiz.

Kaynak: Kurum Haberi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın